Structogram pro management

STRUCTOGRAM® pro management je ucelený systém vzdělávání managementu, s jehož pomocí se naučíte lépe pracovat se svým manažerským potenciálem a zvýšíte úspěšnost při jednání s kolegy a obchodními partnery.

Vzdělávací program se skládá ze tří částí, kde každá je zaměřena na pochopení fungování lidského chování a rozhodování z pohledu biostrukturální analýzy. Veškeré poznatky si účastníci mohou okamžitě vyzkoušet a ověřit si tak posun v kvalitě svých manažerských dovedností v praxi. Průběh programu je vždy individuálně přizpůsoben potřebám účastníků, respektuje jejich osobnostní potenciál a poskytuje praktické cenné poznatky pro práci s lidmi v týmu.  

KDO JSEM JÁ

První část je zaměřena na poznání osobnostního potenciálu účastníků s důrazem na pochopení vlastních způsobů jednání. Dozvíte se odpovědi na otázky: 

Jak vypadá moje osobní biostrukturální analýza? 

Jaký je soulad mezi osobností manažera a jeho stylem vedení týmu?

Jak lze tyto poznatky uplatnit při jednání s jednotlivými členy týmu?

KDO JE MŮJ TÝM

Druhá část se věnuje efektivnímu poznání vedeného týmu, ujasnění si příčin jejich jednání a přizpůsobení vzájemné komunikace. Důraz je kladen na otázky:

Jaké osobnosti mám v týmu a jaké jsou jejich přednosti? 

Jaké je typické chování členů týmu při jednání?

Jak a proč reagují na podněty a změny?

JAK MOTIVOVAT 

Třetí část vás naučí cíleně pracovat s jednotlivými členy týmu s ohledem na jejich jedinečnou osobnost a přirozené reakce na řešení každodenních situací.

Jaké jsou individuální potřeby každého člena týmu?

Jaké jsou hlavní motivy pro práci?

Jak mohu přesvědčit ke splnění úkolu / projektu?

Chcete se dozvědět více o možnostech realizace školení Structogram® na míru vašim potřebám?

Vyplňte prosím níže formulář a obratem Vás budeme kontaktovat: